One Power®

Samodopasowujące się soczewki korekcyjne z technologią automatycznego ustawiania ostrości i zmienną korekcją dla każdego oka

JEDNA PARA okularów ze wszystkimi podziałkami, których potrzebujesz, nie będziesz już musiał zmieniać okularów, możesz używać tylko jednej pary, nawet jeśli masz różne podziałki dla każdego oka.

W OFERCIE TYLKO 100 SZTUK

POZOSTAŁO 7/100 SZTUK

139.00zł

399.00zł

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY ZABLOKOWAĆ OFERTĘ
Darmowa dostawa

Płatność gotówką przy odbiorze

2 lata gwarancji

JAK ONI PRACUJĄ

Wystarczy, że założysz OKULARY ONE POWER ZOOM, a Twoje oczy spontanicznie i automatycznie znajdą idealną ostrość w zależności od tego, na co patrzysz.

Będziesz mógł wtedy poczytać dobrą książkę nad morzem, wykorzystać je do oglądania z daleka lub dla zmęczenia.

Jest to rewolucyjna technologia Flex Focus Optics, której oko automatycznie ustawi ostrość, wybierając odpowiednią gradację, aby pokazać Cię z jak najlepszej strony!

MOŻESZ RÓWNIEŻ WYMIENIĆ SIĘ ZE SWOJĄ RODZINĄ
Nie ma znaczenia, ile stopni masz w oczach. dzięki samoregulującym się funkcjom soczewki dopasowują się do tego, na co patrzysz i mogą być używane przez wszystkie osoby ze stopniowaną skalą od 0,5 do 2,75 dioptrii.

WYGODNE I ODPORNE
Niezwykle mocny, wygodny i stylowy! – Wykonane z wysokiej jakości materiałów, mają modny design. Idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn!

Nie będziesz już musiał obawiać się, że pękną w wyniku przypadkowych upadków. Zauszniki z kolei są super elastyczne, wygodnie i bez problemu dopasowują się do twarzy.

One Power Zoom: Unisex i modny
Potrzebujesz pary okularów, które pasują zawsze, gdy Twój wzrok się pogarsza lub poprawia, bez kosztownych badań wzroku? Chcesz stylowych okularów, które bez problemu dopasują się do Ciebie i członków Twojej rodziny?

W takim razie jeden zoom elektryczny jest właśnie dla Ciebie!

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

Świetny produkt. Nie widzę zbyt dobrze rzeczy z daleka, ale dzięki temu jestem w stanie zobaczyć wszystko, co chcę zobaczyć. Lekkość nie powoduje ciągłego zsuwania się oprawek z nosa. Widać bardzo dobrze i słońce już mi nie przeszkadza. jedyna zła rzecz, że przyjechali trochę późno, ale wybaczam im

Giorgia

Stwierdzam, że mam 2 stopnie w jednym oku i 2,50 w drugim, ale wziąłem je i postąpiłem słusznie! Najlepsze jest to, że naprawdę możesz ich użyć do wszystkiego. zmieniają intensywność światła i możesz czytać w słońcu bez żadnego dyskomfortu. dla mnie, który ma trudności z czytaniem z bliska i widzeniem z daleka, są naprawdę wyjątkowi, ponieważ wszystko robię w okularach

Iwana

Dotarło dzisiaj. Opakowanie jest bardzo ładne i dobrze wygląda.Każdy, kto nosi okulary ma problem zwłaszcza latem…te rozwiązują problem i są bardzo estetyczne.Jakość materiałów wydaje się doskonała, podobnie jak widzenie!

Roberto

OFERTA LIMITOWANA

139.00zł

399.00zł
This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

Имейл за връзка: info@primeofferteitalia.com